Koła zainteresowań

Opublikowano Administrator


Koło sportowe - dba o rozwój psychofizyczny wychowanków; organizuje zajęcia w siłowni, sali tenisa stołowego, rozgrywki piłki nożnej, siatkowej.

Koło sportoweKoło sportoweKoło sportowe
Koło plastyczno - manualne - w ramach tego koła organizowane są cykliczne zajęcia z wykorzystaniem różnych technik plastycznych, konkursy plastyczne, organizuje wystawy prac wykonanych przez wychowanków, przygotowuje oprawę dekoratorską  imprez kulturalnych odbywających się w placówce, przygotowuje okolicznościowe gazetki tematyczne, redaguje kronikę bursy.

Koło manualno - dekoratorskieKoło manualno - dekoratorskieKoło manualno - dekoratorskie
Koło PCK  i Młodzieżowy klub wolontariusza - organizuje konkursy wiedzy z zakresu profilaktyki, organizuje pomoc potrzebującym uczniom, promuje ideę humanitaryzmu i bezinteresownej pracy na rzecz drugiego człowieka, działa na rzecz poprawy bezpieczeństwa poprzez edukację dzieci i młodzieży w zakresie pierwszej pomocy i profilaktyki przedwypadkowej i zdrowotnej, uczy zdrowego odżywiania i przygotowywania dietetycznych posiłków.

Koło PCKKoło PCKKoło PCK
Koło ekologiczno – turystyczne – organizuje i przeprowadza konkurs czystości, propaguje zdrowy styl życia „Z ekologią na Ty”, organizuje konkurs na zlokalizowanie pomników przyrody w najbliższej okolicy, poszerza wiedzę o regionie, dba o teren wokół bursy, organizuje wycieczki po Lubartowie.
Koło turystyczno - ekologiczne_16Koło turystyczno - ekologiczne_5Koło turystyczno - ekologiczne_4

 

Wszystkie zdjęcia można znaleźć w galerii

Bursa Szkolna w Lubartowie umożliwia młodzieży zrealizowanie marzeń związanych z kontynuowaniem nauki w wybranych lubartowskich szkołach.
Świetne usytuowanie placówki zapewnia wychowankom szeroki dostęp do bogatej oferty kulturalnej i edukacyjnej miasta.
Sunday the 2nd. Bursa Szkolna w Lubartowie, Copyright © 2012 Wykonanie Kamil Dębowczyk